UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś powinien zrobić porządek z tą drogą w Stankowie w tej gminie, jest tak wąska i dziurawa, że często trzeba zjeżdżać na pobocze między drzewa, aby 2 pojazdy się wyminęły.


Anuluj