UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś powinien zrobić porządek z tą drogą w Stankowie w tej gminie, jest tak wąska i dziurawa, że często trzeba zjeżdżać na pobocze między drzewa, aby 2 pojazdy się wyminęły.
Ktoś powinien zrobić porządek z tą drogą w Stankowie w tej gminie, jest tak wąska i dziurawa, że często trzeba zjeżdżać na pobocze między drzewa, aby 2 pojazdy się wyminęły.