UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do filozofa,oni niestety już dotarli do Elbląga,okupują wszystkie miejsca pracy,osiedlają się w mieście bo nie chce im lub nie umieją uprawiać ziemi,czego nie dotkną to niszczą,są pazerni ,zawistni,nie interesuje ich przyszłość w sensie ekologii byle dziś spalać szkodliwą płytę...............szkoda słów