UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowca toyoty uderzył w stojącego na poboczu opla, potrącając także znajdującego się przy aucie mężczyznę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ja się pytam kto to pisał?.
pitupitu
Kierowca toyoty uderzył w stojącego na poboczu opla, potrącając także znajdującego się przy aucie mężczyznę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ja się pytam kto to pisał?.
pitupitu