UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca toyoty uderzył w stojącego na poboczu opla, potrącając także znajdującego się przy aucie mężczyznę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ja się pytam kto to pisał?.

pitupitu

Anuluj