A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?
Kupię trasę unii europejskiej po okazyjnej cenie
Kupie usc w elblagu . Organizuje wesela stypy . Zajme sie papierologia. Daje gotowke. Personel mam wlasny .
Spoko ja kupuje spolke miejska .jeszcze hotel i jak w grze monopoly
Hehe kostka do gry bedziemy rzucac.
Urzednik pelni wazna role. To ciezka praca stresujaca .
Jestem urzednikiem uczylem sie wiec o co chodzi .
Niby kazdy gada ze w biurze nic sie nie robi . To ciezka praca wiec ...
Ul Akacjową przydałoby się poprawić. Dziura nz dziurze a studenci doktory i inne profesory dojeżdżają na uczelnię
Powiedz mi Człowieku, czy zbierasz, utrzymujesz i magazynujesz niepotrzebne rzeczy? Stary rower trzymasz na strychu, a swoje zjeżdżone auto za stodołą? Będzie przetarg, startuj i zobaczysz, na co pójdzie kasa. Nikt tu niczego nie zamiata pod dywan. Trzeba mieć złą wolę albo nie mieć piątej klepki, żeby wszędzie doszukiwać się spisków i machloje. Czasy PGR-ów się skończyły, pora się obudzić
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali