34
05.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?
(2020.02.05)
Kupię trasę unii europejskiej po okazyjnej cenie
poszukuję promocji (2020.02.05)
Kupie usc w elblagu . Organizuje wesela stypy . Zajme sie papierologia. Daje gotowke. Personel mam wlasny .
(2020.02.05)

info

3  
  0
Spoko ja kupuje spolke miejska .jeszcze hotel i jak w grze monopoly Hehe kostka do gry bedziemy rzucac.
(2020.02.05)
Urzednik pelni wazna role. To ciezka praca stresujaca .
(2020.02.05)

info

2  
  2
Jestem urzednikiem uczylem sie wiec o co chodzi .
(2020.02.05)

info

1  
  3
Niby kazdy gada ze w biurze nic sie nie robi . To ciezka praca wiec ...
(2020.02.05)

info

2  
  2
Ul Akacjową przydałoby się poprawić. Dziura nz dziurze a studenci doktory i inne profesory dojeżdżają na uczelnię
Edekk (2020.02.05)

info

4  
  1
Powiedz mi Człowieku, czy zbierasz, utrzymujesz i magazynujesz niepotrzebne rzeczy? Stary rower trzymasz na strychu, a swoje zjeżdżone auto za stodołą? Będzie przetarg, startuj i zobaczysz, na co pójdzie kasa. Nikt tu niczego nie zamiata pod dywan. Trzeba mieć złą wolę albo nie mieć piątej klepki, żeby wszędzie doszukiwać się spisków i machloje. Czasy PGR-ów się skończyły, pora się obudzić
JeżdżęZaSwoje (2020.02.05)
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Z i e l a r z (2020.02.05)