UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedz mi Człowieku, czy zbierasz, utrzymujesz i magazynujesz niepotrzebne rzeczy? Stary rower trzymasz na strychu, a swoje zjeżdżone auto za stodołą? Będzie przetarg, startuj i zobaczysz, na co pójdzie kasa. Nikt tu niczego nie zamiata pod dywan. Trzeba mieć złą wolę albo nie mieć piątej klepki, żeby wszędzie doszukiwać się spisków i machloje. Czasy PGR-ów się skończyły, pora się obudzić

JeżdżęZaSwoje

Anuluj