Wybrany wątek opinii

Nie no. .. .Jak to?! Sprzedają? A po co? Na co to komu potrzebne? Lepiej, żeby zarastało chwastami i niszczało! Czy w tym mieście czytelnicy mają głowy na karku? Czy ktoś z Państwa chociaż raz był w tamtym miejscu?
GentlemanEl (2020.02.05)
Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?
(2020.02.05)
Powiedz mi Człowieku, czy zbierasz, utrzymujesz i magazynujesz niepotrzebne rzeczy? Stary rower trzymasz na strychu, a swoje zjeżdżone auto za stodołą? Będzie przetarg, startuj i zobaczysz, na co pójdzie kasa. Nikt tu niczego nie zamiata pod dywan. Trzeba mieć złą wolę albo nie mieć piątej klepki, żeby wszędzie doszukiwać się spisków i machloje. Czasy PGR-ów się skończyły, pora się obudzić
JeżdżęZaSwoje (2020.02.05)
Powrót do komentarzy