UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiedz mi Człowieku, czy zbierasz, utrzymujesz i magazynujesz niepotrzebne rzeczy? Stary rower trzymasz na strychu, a swoje zjeżdżone auto za stodołą? Będzie przetarg, startuj i zobaczysz, na co pójdzie kasa. Nikt tu niczego nie zamiata pod dywan. Trzeba mieć złą wolę albo nie mieć piątej klepki, żeby wszędzie doszukiwać się spisków i machloje. Czasy PGR-ów się skończyły, pora się obudzić
JeżdżęZaSwoje