Wybrany wątek opinii
Nik mialby roboty.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Do moderacji
Odpowiedz
0
2