UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Z i e l a r z
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Z i e l a r z