UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?


Anuluj