UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?
Oho wladza czuwa. Tylko zly gospodarz sprzedaje chcemy widziec papiery komu sprzedajecie i gdzie poszla kasa poza tym czemu jezdzicie na nasz koszt sluzbowymi autami.co za darmo pracujecie?