UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co na to pan wice prezydent i prezydent. Nigdy nie potrafią udzielić informacji. Tak było i jest z epec, epwik, lodowiskiem, mostem, zbk. Ha Ha suweren dzwoni. A suweren zrobi referendum
Co na to pan wice prezydent i prezydent. Nigdy nie potrafią udzielić informacji. Tak było i jest z epec, epwik, lodowiskiem, mostem, zbk. Ha Ha suweren dzwoni. A suweren zrobi referendum