UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

był "DORADCĄ "czyli kim tak naprawdę za co brał kasę ???? wynika z tego że na nic. .. .. jeśli teraz jest mądrala to powinien przewidzieć procedury zgłaszania reklamacji i ich egzekwowanie itp

???

Anuluj