A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aż nie mogę dojść do siebie, że portel taki artykuł, przeciw władzy, wypuścił czy cuś się zmienia czy to podpucha jakaś
troliki, jak się pisze? audyt, czy ałdyt? Wiecie?
Panowie radni wszelkich opcji powinni się określić pod tym artykułem. Pozwoli to wyborcom zorientować się na kogo głosują. Wnioskując z artykułu to 5 radnych z komisji rewizyjnej coś tam improwizowało ale i tak wyszło że się nie znają na budowie basenów. Może warto było zasięgnąć opinii fachowców w temacie. Interesująca będzie postawa pozostałych włodarzy z prezydentem na czele. Postawę dyrektora z zawodu a i jego z cy łatwo przewidzieć. Od nich nie wyjdzie nawet odrobina prawdy. Czekamy zatem na pozostałych możnych tego miasta. Czas przerwać to wzajemne wspieranie kolesiów, zacząć traktować mieszkańców w tym też swoich pracowników z godnością i uczciwie. Prośba do redakcji żeby artykuł nie zniknął zbyt szybko. Niech każdy będzie miał czas na zapoznanie się z artykułem i wyrobieniem swojego poglądu.
Stare porzekadlo mowi: w budowlance jak sie uda proste zrobic,to bedzie proste,jak sie nie uda to nie bedzie proste.(czy tez szczelne) teraz to musztarda po obiedzie,tylko rozebrac I zrobic na nowo,szkoda kasy na audyty,kazdy widzi,ze jak niecka cieknie to cieknie,jak sa zacieki na scianach to sa,czy jak tor ma zaglebienia to ma,wystarczy deszczyk I widac jak na dloni.Garbusiarz cyklista
A tak poza konkursem,jak to mozliwe,ze tor lyzwiarski wykonany chyba na poczatku lat 70 I basen na Karowej ukonczony na pocz.lat80 nie stwarzaly tylu problemow,co te "nowoczesne" obiekty inne ludzie to robily? Garbusiarz cyklista
łuskarkka do lodu przy saunach nie dziala juz od lat. Dziwne ze kierownik harcerz udaje ze problemu nie ma. Obiekt budowała firma elzambud. Jak widac jakosc ich prac to kicz i tandeta. pewnie oszczedzali na materialach jak to przystalo na januszy biznesu elblaksiego.
Bo kochają posadki, bo kochają tylko siebie
Ale ten szef ma chyba nad sobą dyrektora departamentu sportu, od czego on, ona jest?
BRAWO Panie Pawle za odwagę !!! Sauny wymagają gruntownej przebudowy. .. po ostatnim i jak mi wiadomo jedynym remoncie w 2 saunach z drewnianymi siedzeniami nadal występuje problem z doczyszczeniem ich, zawiasy są wyłamane a Panie z obsługi nie mogą wszędzie domyć. Sauna parowa jest łatana przez konserwatorów - ciągle odpadają kafelki z siedzeń. Łuskarka lodu naprawiana przez konserwatorów, dosłownie kilka razy była firma zewnętrzna po której było jeszcze gorzej. Tzw naprawa na chwilę (dziś działa a jutro to już nas nie obchodzi). W czasie zawodów nagłośnienie i bieganie zawodników po mokrych schodach na górę do rodziców (poczekam na pierwszy wypadek jak ktoś z zawodników spadnie z tych mokrych schodów lub się poślizgnie). Sprawa płytek przy odpływach liniowych w szatni to jedna rzecz, drugą jest ich brak na całej części szatni - 3 odpływy na taką wielką szatnię? - ja się pytam kto to projektował, gdzie jest ten projektant od siedmiu boleści i kto to przyjął?. .. .a no tak mały harcerzyk, który podpis złożył pod wszystkimi dokumentami i dostał etat kierownika obiektu. .. .zacieki na ścianach. .. .pękające ściany. .. .obniżający się grunt. .. .zapadająca się podłoga. .. .. można tu jeszcze masę wymieniać. .. ..
Może trochę z innej beczki zobaczcie jaki jest tro pęknięcia na nim jak się jeździ jak woda stoi po deszczu i to od nowości on też nie powinien zostać odebrany ale stało się tak bo szły wybory nawet dali starą rolbe na nowy duży otwarty obiekt gdzie wiecznie się psuje a to podobno już kolejna same złomy. Gdzie są topielniki za które poszło około 150 tys zł gdzie te pieniądze jeszcze trochę i tor będzie wyglądać jak most na starówce najlepiej pieniądze pod stołem rozpisać i cichosza polityczny obiekt a raczej jego rządzący nim