UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale o co sie rozchodzi? O 4 baseny? Czy posady menedzerskie? Gdyby w miescie mial zainwestowac oszczedny szkot E.McRon przykladowo -nawiazujac do Man U. Sir Fergusona- w nowe trybuny klubu Hanza Elbląg na 99 tysiecy na cala okolice, to stanowisko MOSiRu nie mialoby znaczenia. A basen 5 razem z odkrytym tera nie sfinansuje sie wiec pomimo, elblazanki mieliby poprzec ,,aktualny urzad chyba .
100mln~500,-200tysAkcji