UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@??? - A kto przyjalby reklamację, a kto rozmawialby z nim, a nie zauważyliście, że po tym odbiorze przestał być kierownikiem w referacie sportu!!!


Anuluj