UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marker ~ odwaga może by i była gdyby ten pan zadziałał w trakcie budowy albo po tzw odbiorach. Dlaczego po tylu latach i czy to wynik frustracji że nie otrzymał odpowiedniego stanowiska? Chociaż z drugiej strony ciekaw jestem co zrobi z tym obywatelskim "doniesieniem "pan prezydent Wróblewski?


Anuluj