A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jedź pan do domu po co wspominać stare dzieje podczas drugiej wojny światowej rozpoczętej przez Niemców zginęło miliony ludzi i zbombardowano masę budynków
Taka prawda 101 jest w o wiele gorszym stanie technicznym niż ten który wyburzyli dziurawe rury od ścieków w piwnicy kilkanaście razy do roku zalewane i tak żyjemy sobie z gówienkami szczurami.Sciany próchno się sypie ale ocieplony z zewnątrz żeby nie kłuć w oczki osiedla Sadowa.Mieszkamy jak za króla Ćwieczka WC na korytarzu a przed blokiem Wenecja błoto po kolana wiecznie stojąca woda no toż to rarytas jest.Cira
@zb - you are komunista; (w niemczech to chociaz komuchy dbaly o swoje miasta a w polszy syf i sodoma
@Obserwator 123 - czasy tworzą ludzie, a Wróblewski to nie żaden Pan
oni nie biorą, oni rabują nasze ciężko zarabiane pieniądze w formie podatków
@syndrom sztokholmski - pięknie piszesz o wspomnieniach tego starszego pana. sprostowanie do tego, że Niemcy (naród)wywołały wojnę. We wrześniu 1945 r. na Polskę napadło USA. Faszyzm i Komunizm stworzyła USA!!! naród niemiecki, rosyjski i polski ucierpiały w tej wojnie. już czas by p rezydent i Kaczyński przeprosili oba narody za przypisywanie im winy za II WŚ.
pierwotna nazwa grodu - ELFIN. jestem za powrotem tej nazwy
Chyba nie byłeś nigdy w Niemczech.
@ja się nie skarżę - Ilfing.