UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@syndrom sztokholmski - pięknie piszesz o wspomnieniach tego starszego pana. sprostowanie do tego, że Niemcy (naród)wywołały wojnę. We wrześniu 1945 r. na Polskę napadło USA. Faszyzm i Komunizm stworzyła USA!!! naród niemiecki, rosyjski i polski ucierpiały w tej wojnie. już czas by p rezydent i Kaczyński przeprosili oba narody za przypisywanie im winy za II WŚ.

ja się nie skarżę