UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka prawda 101 jest w o wiele gorszym stanie technicznym niż ten który wyburzyli dziurawe rury od ścieków w piwnicy kilkanaście razy do roku zalewane i tak żyjemy sobie z gówienkami szczurami.Sciany próchno się sypie ale ocieplony z zewnątrz żeby nie kłuć w oczki osiedla Sadowa.Mieszkamy jak za króla Ćwieczka WC na korytarzu a przed blokiem Wenecja błoto po kolana wiecznie stojąca woda no toż to rarytas jest.Cira

Cira