Wybrany wątek opinii

Już kiedyś o tym pisałam Pan Wróblewski sprzedaje każdy kawałek ziemi widać to gołym okiem zieleni nie ma sam beton nic się nie opłaca wszystko sprzedają albo burzą takie to czasy mamy.Szkoda
Obserwator 123 (2020.02.02)
@Obserwator 123 - czasy tworzą ludzie, a Wróblewski to nie żaden Pan
ja się nie skarżę (2020.02.04)
Powrót do komentarzy