UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tczew i malbork ma dworce i ile peronów. a u nas ????? żenada dobrze że udało się bezpośredni do warszawy uruchomić przez kilka lat to się udało. ufffff. Panowie pokarzcie się jesteście poza [polityką. Pokażcie co potraficie. Budujcie z pieniędzy unijnych mieszkania z miasta. gońcie tych co zalegają z czynszem, żeby oddali, tym co wynajmuja i pracują przydzielajcie. a nie pani w zbk ocenia po ubraniu komu mieszkanie sie należy ta starsza pani na parterze urzędu strasznie niemiła osoba. Jestem bezdomny to co obsikany mam przyjść, czekam na mieszkanie bo tulam sie. Podobno zbyt dobrze wyglądam. Jak śmie mnie oceniać.

sylwek.

Anuluj