UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że narzekający na wszystko oprocz tego co wymysli PiS to jego wyborcy. PiS nie może przeboleć, że w drugim ulubionym po Warszawie mieście prezesa Kaczyńskiego nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i poprzez Energę nakręca atmosferę do referendum. Oj nieladnie.