UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że narzekający na wszystko oprocz tego co wymysli PiS to jego wyborcy. PiS nie może przeboleć, że w drugim ulubionym po Warszawie mieście prezesa Kaczyńskiego nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i poprzez Energę nakręca atmosferę do referendum. Oj nieladnie.


Anuluj