UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że narzekający na wszystko oprocz tego co wymysli PiS to jego wyborcy. PiS nie może przeboleć, że w drugim ulubionym po Warszawie mieście prezesa Kaczyńskiego nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i poprzez Energę nakręca atmosferę do referendum. Oj nieladnie.