UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o 17 w robocie byliśmy pracujemy w markecie a tam do 22.pozdrawiamy. weżcie się do pracy, zróbcie strategie miasta. czas ucieka. tereny są fajne trzeba wykorzystać, a nie zabytki rozwalać i sprzedawać to chore wizje. Trochę wysilcie się i dbajcie o rodzime firmy bo na ryj padają. w zeszłym roku ponad 300.

buba

Anuluj