UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to prawda Zator ma park rozrywki a u nas co niby nie mozna? MOŻNA TYLKO TRZEBA MIEĆ CHĘĆ, BO W NIESŁAWIE ODEJŚĆ CHYBA NIE FAJNIE BYŁOBY.

ANJA32

Anuluj