UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to prawda Zator ma park rozrywki a u nas co niby nie mozna? MOŻNA TYLKO TRZEBA MIEĆ CHĘĆ, BO W NIESŁAWIE ODEJŚĆ CHYBA NIE FAJNIE BYŁOBY.
ANJA32
to prawda Zator ma park rozrywki a u nas co niby nie mozna? MOŻNA TYLKO TRZEBA MIEĆ CHĘĆ, BO W NIESŁAWIE ODEJŚĆ CHYBA NIE FAJNIE BYŁOBY.
ANJA32