98
31.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co to kuzwa jakieś wybory sie zbliżają?Cos mi tu smierdzi.
(2020.01.31)

info

12  
  0
Na spotkanie przyszło z całego osiedla - 60 osób! Wynika z tego, że na Zatorzu nie ma żadnych problemów, mieszkańcy są szczęśliwi a na spotkanie przyszli sami maruderzy? Jak takich mieszkańców można serio traktować! Ale oczywiście w internecie sami niezadowoleni. Na forum jest większa frekwencja niż na spotkaniu z prezydentem - wstyd.
gggggggggggggg (2020.01.31)
Na spotkaniu podano same ogólniki. Na rozwój Zatorza jak widać nie macie żadnego pomysłu. Budowa ElTower 9 pięter to ma być jakiś hit? Stare wieżowce z PRL mają chyba10 pięter. Wybudujcie kompleksowe osiedle to może trochę świeżości wniesie.
Wrr (2020.01.31)
No to "silna grupa pod wezwaniem"rozpoczęła spotkania w swojej obronie. ale czy ta obrona będzie skuteczna?
fiki miki (2020.01.31)
Obyście się nie przeliczyli.
(2020.01.31)
Nie, nie, Wilka nie będzie. .. amen
(2020.01.31)
Bo pracujemy nie ma czasu na spotkania nikt nie chce trącić czasu na słuchanie polityków. Nie gadajcie tylko za robotę się bierzcie.
(2020.01.31)
Właśnie dla tych co wynajmują i pracują nie dla patologii.
(2020.01.31)
Panie prezydencie ruszy pan urzednikow w koncu Czekamy i nadal ufamy.
(2020.01.31)
Emeryci i rencisci maja czas na spotkania my pracujemy.
(2020.01.31)