UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ASWYMIATA - jak juz uzywasz telefonu piszac komentarze to nie odswiezaj karty - najlepiej ja zamknij bo siedzi w tle i ciagle wysyla te sama wiadomosc a ty klikasz ok i jest 20 komentarzy tej samej tresci
@ASWYMIATA - jak juz uzywasz telefonu piszac komentarze to nie odswiezaj karty - najlepiej ja zamknij bo siedzi w tle i ciagle wysyla te sama wiadomosc a ty klikasz ok i jest 20 komentarzy tej samej tresci