UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wedle mnie rozbudowa targowiska mam sens sam wolałem tam chodzić po marchewkę tam niż dorabiać biedre czy lidla i zastanawiać się czy chińska marchewka w nocy będzie świecić czy nie bo tak na serio można tam kupić od gaspodaża towary wiadomego pochodzenia a nie sprowadzane nie wiadomo z kąd

Ja czyli ja