UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w fazie projektu pisałem, że takie zadaszenie nie osłania od deszczu. Gdyby nadzór budowlany nie przespał sprawy, to nie trzeba by było teraz poprawiać. Chciałbym, żeby ktoś z nadzoru dopłacił z własnej kieszeni za niedomyślność.