UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w fazie projektu pisałem, że takie zadaszenie nie osłania od deszczu. Gdyby nadzór budowlany nie przespał sprawy, to nie trzeba by było teraz poprawiać. Chciałbym, żeby ktoś z nadzoru dopłacił z własnej kieszeni za niedomyślność.


Anuluj