UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wedle mnie rozbudowa targowiska mam sens sam wolałem tam chodzić po marchewkę tam niż dorabiać biedre czy lidla i zastanawiać się czy chińska marchewka w nocy będzie świecić czy nie bo tak na serio można tam kupić od gaspodaża towary wiadomego pochodzenia a nie sprowadzane nie wiadomo z kąd

Ja czyli ja

Anuluj