UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wedle mnie rozbudowa targowiska mam sens sam wolałem tam chodzić po marchewkę tam niż dorabiać biedre czy lidla i zastanawiać się czy chińska marchewka w nocy będzie świecić czy nie bo tak na serio można tam kupić od gaspodaża towary wiadomego pochodzenia a nie sprowadzane nie wiadomo z kąd
Ja czyli ja