Wybrany wątek opinii

@Zorroo - trzeba było UCZCIWIE pracowac-to bys mial godna
(2020.01.23)
SB-ecy i komuchy nie pracowali uczciwie, a mają godne emerytury a np AK-owcy czy powstańcy warszawscy często klepali i klepią biedę.
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy