Wybrany wątek opinii
@Zorroo - trzeba było UCZCIWIE pracowac-to bys mial godna
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
SB-ecy i komuchy nie pracowali uczciwie, a mają godne emerytury a np AK-owcy czy powstańcy warszawscy często klepali i klepią biedę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1