UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SB-ecy i komuchy nie pracowali uczciwie, a mają godne emerytury a np AK-owcy czy powstańcy warszawscy często klepali i klepią biedę.
SB-ecy i komuchy nie pracowali uczciwie, a mają godne emerytury a np AK-owcy czy powstańcy warszawscy często klepali i klepią biedę.