UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)

ASWYMIATA