65
23.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
miejsce jest idealne, w sposob naturalny pasuje do miasta kiedys bylo to za kinem swiatowid a teraz jest tam kaufland, skoro ci nie pasuje to przeprowadz sie na modrzewine,
(2020.01.23)
szkoda tylk oze to zdjecie jest z 2020 roku a nie z 1990,trzeba czekac tyle lat na proste zmiany
(2020.01.23)

info

13  
  0
Na razie jest niewyobrażalny bałagan i utrudnienie dla kupujących i sprzedających. Łatwiej by było wybudować targowisko od podstaw i przenieść się na gotowe.
(2020.01.23)

info

6  
  7
Ciekawostka jest że artykuły czyli warzywa itp są z marketów sprowadzane. Jak długo parking będzie zajmował skup aut. CZY WRESZCIE TO DOCIERA DO UM I RADNYCH . parking wybudowano z pieniędzy mieszkańców nie tej firmy. NIECH SIE WYNIESIE TA FIRMA POZA ELBLAG.
(2020.01.23)
Co ze sprzedającymi papierosy jak będzie monitoring?
Mex. (2020.01.23)
@Mex. - Będą sprzedawać niewidzialne papierosy.
Polmos (2020.01.23)
Szukaja do roboty?
Robolnik (2020.01.23)

info

4  
  0
A puzniej miasto zaczęło zarabiać i ma ciebie głęboko w tak jak wszystkich
Z i e l a r z (2020.01.23)
Targowisko czy linie tramwajowa na 12 lutego mogły poczekać. Najpierw trzeba remontować będąca w fatalnym stanie drogi i budować obwodnicę wschodnią, ale komuszki z UM oczywiście "wiedzo"lepiej
Referendum2020 (2020.01.23)

info

8  
  5
Raczej 65, 80 latkach.
(2020.01.23)