UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Targowisko czy linie tramwajowa na 12 lutego mogły poczekać. Najpierw trzeba remontować będąca w fatalnym stanie drogi i budować obwodnicę wschodnią, ale komuszki z UM oczywiście "wiedzo"lepiej
Referendum2020