UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Targowisko czy linie tramwajowa na 12 lutego mogły poczekać. Najpierw trzeba remontować będąca w fatalnym stanie drogi i budować obwodnicę wschodnią, ale komuszki z UM oczywiście "wiedzo"lepiej

Referendum2020

Anuluj