UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na razie jest niewyobrażalny bałagan i utrudnienie dla kupujących i sprzedających. Łatwiej by było wybudować targowisko od podstaw i przenieść się na gotowe.


Anuluj