Wybrany wątek opinii

Ciekawostka jest że artykuły czyli warzywa itp są z marketów sprowadzane. Jak długo parking będzie zajmował skup aut. CZY WRESZCIE TO DOCIERA DO UM I RADNYCH . parking wybudowano z pieniędzy mieszkańców nie tej firmy. NIECH SIE WYNIESIE TA FIRMA POZA ELBLAG.
(2020.01.23)
A puzniej miasto zaczęło zarabiać i ma ciebie głęboko w tak jak wszystkich
Z i e l a r z (2020.01.23)
Powrót do komentarzy