UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawostka jest że artykuły czyli warzywa itp są z marketów sprowadzane. Jak długo parking będzie zajmował skup aut. CZY WRESZCIE TO DOCIERA DO UM I RADNYCH . parking wybudowano z pieniędzy mieszkańców nie tej firmy. NIECH SIE WYNIESIE TA FIRMA POZA ELBLAG.


Anuluj