Wybrany wątek opinii
W centrum miasta taka niepotrzebna inwestycja, taniej i bezpieczniej było to przenieść na Modrzewinę.
Można by było zbudować parking jakieś dwie linie autobusowe w dni targowe puścić i wszystko by hulało.
Do moderacji
Odpowiedz
36
93
miejsce jest idealne, w sposob naturalny pasuje do miasta kiedys bylo to za kinem swiatowid a teraz jest tam kaufland, skoro ci nie pasuje to przeprowadz sie na modrzewine,
Do moderacji
Odpowiedz
23
5