Wybrany wątek opinii

W centrum miasta taka niepotrzebna inwestycja, taniej i bezpieczniej było to przenieść na Modrzewinę. Można by było zbudować parking jakieś dwie linie autobusowe w dni targowe puścić i wszystko by hulało.
(2020.01.23)
miejsce jest idealne, w sposob naturalny pasuje do miasta kiedys bylo to za kinem swiatowid a teraz jest tam kaufland, skoro ci nie pasuje to przeprowadz sie na modrzewine,
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy