A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akurat droga do Krynicy nic się nie zmieni, bo ona zawsze była zakorkowana w sezonie. Takie położenie geograficzne, że co byś nie zrobił, to i tak zawsze będzie źle,
Kopać, pogoda sprzyja.
Kopać, niech zaleje jak najszybciej Elbląg. ..
Przekop - Zemsta powodziowa pisu na Elblągu za wybory
No i co krzykacze ???? KOPAĆ NA ZŁOŚĆ PLATFUSOM !!!
Jak dotąd jedyne budowle hydrograficzne na tym terenie pobudowali Niemcy (Kanał Elbląski, mosty i śluzy na rzekach delty Wisły). Czas by wreszcie Polacy coś zbudowali po 75 latach posiadania tych ziem. Przekop pozostanie na zawsze ciekawym obiektem inżynieryjnym.
No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.
extra zdjęcia, brawo pan/i redaktor
Jest taki program na Discovery "Porzucone konstrukcje". Zobaczymy w nim niebawem przekop, rozpoczętą, niezakończoną i niepotrzebną inwestycję na Mierzei.
JWasz jurek z kolesiami się pojawił to wy zaraz o przekopie,Nie przeszkadzajcie.........