UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.
złoty_melon
No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.
złoty_melon