UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.

złoty_melon

Anuluj