UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak dotąd jedyne budowle hydrograficzne na tym terenie pobudowali Niemcy (Kanał Elbląski, mosty i śluzy na rzekach delty Wisły). Czas by wreszcie Polacy coś zbudowali po 75 latach posiadania tych ziem. Przekop pozostanie na zawsze ciekawym obiektem inżynieryjnym.

Etnolog