UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak dotąd jedyne budowle hydrograficzne na tym terenie pobudowali Niemcy (Kanał Elbląski, mosty i śluzy na rzekach delty Wisły). Czas by wreszcie Polacy coś zbudowali po 75 latach posiadania tych ziem. Przekop pozostanie na zawsze ciekawym obiektem inżynieryjnym.
Etnolog