UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dotąd jedyne budowle hydrograficzne na tym terenie pobudowali Niemcy (Kanał Elbląski, mosty i śluzy na rzekach delty Wisły). Czas by wreszcie Polacy coś zbudowali po 75 latach posiadania tych ziem. Przekop pozostanie na zawsze ciekawym obiektem inżynieryjnym.

Etnolog

Anuluj