UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dotąd jedyne budowle hydrograficzne na tym terenie pobudowali Niemcy (Kanał Elbląski, mosty i śluzy na rzekach delty Wisły). Czas by wreszcie Polacy coś zbudowali po 75 latach posiadania tych ziem. Przekop pozostanie na zawsze ciekawym obiektem inżynieryjnym.
Etnolog