UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Instruktor WOPR - Gdzieś tam coś się znasz, ale nie za bardzo. To w założeniu ma być łódź do patrolowania wód, do interwencji. Bardzo dobrze, że mają taką łodź, a nie RIBy, którymi co najwyżej można sobie na ryby popłynąć.

Ploterek