UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja x innej beczki..ciekawi mnie inwestycja na ul wschodniej buduja tam oswietlenie miejskie dla budynkow zbk...i znowu pieniadze miejskie wedruja do firmy jak spytalem spod gdyni....ludzie w urzędzie czy tak proste inwestycje i zwiazane z nimi pieniądze nie moga zostawac w Elblagu.....szok

sasuad