UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja x innej beczki..ciekawi mnie inwestycja na ul wschodniej buduja tam oswietlenie miejskie dla budynkow zbk...i znowu pieniadze miejskie wedruja do firmy jak spytalem spod gdyni....ludzie w urzędzie czy tak proste inwestycje i zwiazane z nimi pieniądze nie moga zostawac w Elblagu.....szok
sasuad