UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Instruktor WOPR - Gdzieś tam coś się znasz, ale nie za bardzo. To w założeniu ma być łódź do patrolowania wód, do interwencji. Bardzo dobrze, że mają taką łodź, a nie RIBy, którymi co najwyżej można sobie na ryby popłynąć.
Ploterek