UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Instruktor WOPR - Sensowna opinia, niestety tam gdzie są przetargi to najczęściej decyzje są mocno "scentralizowane"i mało rozsądne. RIB'y są mniejsze, mniej palą, szybciej się nimi dotrze na wodę i zwodować można w praktycznie każdych warunkach, a tutaj to bardziej łódź na pokazy, bo zaraz się skończy kasa na paliwo. Mnie tylko ciekawi czym to będą ciągać, bo ta łódź waży co najmniej 2 500 kg + przyczepka to zaraz przekroczy dopuszczalny uciąg na haku tej Toyoty. Jeśli do tego doliczymy wodowanie niekiedy na miękkim podłożu to zaraz utopią tą Toyotę albo rozwalą sprzęgło/napędy. A zapomniałem policja policji nie zatrzyma, a inspekcja też nie będzie ruszać. ..
Anonimek1