A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
woda łódka dziewczyny nuta kapitan koks welcome to Saint-Tropez
Ale szopkę odstawili. Łódz z sierpnia 2019r.
Ha; znów armia dyżurnych malkontentów nie zawiodła. Hm, o co tu by się przyp. .. .. .Dzień bez tego dniem straconym.
No i znowu to samo. Redaktorze - jak się publikuje jakieś artykuły to warto skorzystać ze słownika lub pomocy korektora. AKWEN WODNY JEST BŁĘDNYM WYRAŻENIEM, TO PLEONAZM!
Panie komendancie Muraszko, dobrze byłoby, żeby dotrzymywał Pan słowa, co obiecał w związku z kierowcami łamiącymi przepisy w szczególności nadmierna prędkość na terenach wiejskich, niestety zawiodłem się, myślałem, że jest Pan człowiekiem z honorem i dotrzymujacym dane słowo.
Będą mieli benzynę do sprzedania z tej łodzi puki nie wyjdzie na serwisie realne spalanie ????????????
Gdzie slipowac na Bryzie dobre.
Ja wiem że im się nie chce ale jak już dostali taką piękną i drogą łódź to moze w nocy na Kanale Elbląskim siatki by po ściągali a nie wędkarzy w dzień sprawdzają czy rejestr wypełnił szukają dziury w całym a Nowakowo i Zerówka zagrodzona co noc siatkami.???????????? I tu jeszcze pozdrowienia dla Pana Cegla co to za siatki we wtorek o godzinie 11 na J.Drużno były stawiane z łodzi która wypłynęła z Wegli.
Kiedy policja zrobi porządek z mistrzami kierownicy z m. Wiktorowo? 80% procent kierowców jeździ przynajmniej drugie tyle ile pokazują znaki ograniczenia prędkości. Polecamy policji tych mistrzów do powiększenia budżetu między innymi na wyposażenie jednostki w sprzęty np. radiowozy.
@Ploterek - Do interwencji ? Jak się coś wydarzy to zanim oni ją zwodują i dotrą na miejsce to już dawno wszyscy utoną. Do interwencji to powinna być łódź, którą można szybko przewieźć z miejsca na miejsce, a nie taki kolos. Ile to spali ? Gdzie to wodować ? Czym transportować ? Takiego RIB'a to w kilku chłopa przeniesiesz sam i zwodujesz. ..