55
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
woda łódka dziewczyny nuta kapitan koks welcome to Saint-Tropez
(2020.01.23)

info

0  
  0
Ale szopkę odstawili. Łódz z sierpnia 2019r.
KMP przy Lotniczej. (2020.01.23)

info

1  
  0
Ha; znów armia dyżurnych malkontentów nie zawiodła. Hm, o co tu by się przyp. .. .. .Dzień bez tego dniem straconym.
karol36 (2020.01.23)

info

1  
  0
No i znowu to samo. Redaktorze - jak się publikuje jakieś artykuły to warto skorzystać ze słownika lub pomocy korektora. AKWEN WODNY JEST BŁĘDNYM WYRAŻENIEM, TO PLEONAZM!
(2020.01.23)

info

0  
  0
Panie komendancie Muraszko, dobrze byłoby, żeby dotrzymywał Pan słowa, co obiecał w związku z kierowcami łamiącymi przepisy w szczególności nadmierna prędkość na terenach wiejskich, niestety zawiodłem się, myślałem, że jest Pan człowiekiem z honorem i dotrzymujacym dane słowo.
(2020.01.23)

info

0  
  1
Będą mieli benzynę do sprzedania z tej łodzi puki nie wyjdzie na serwisie realne spalanie ????????????
(2020.01.23)

info

0  
  1
Gdzie slipowac na Bryzie dobre.
(2020.01.23)
Ja wiem że im się nie chce ale jak już dostali taką piękną i drogą łódź to moze w nocy na Kanale Elbląskim siatki by po ściągali a nie wędkarzy w dzień sprawdzają czy rejestr wypełnił szukają dziury w całym a Nowakowo i Zerówka zagrodzona co noc siatkami.???????????? I tu jeszcze pozdrowienia dla Pana Cegla co to za siatki we wtorek o godzinie 11 na J.Drużno były stawiane z łodzi która wypłynęła z Wegli.
(2020.01.23)

info

0  
  0
Kiedy policja zrobi porządek z mistrzami kierownicy z m. Wiktorowo? 80% procent kierowców jeździ przynajmniej drugie tyle ile pokazują znaki ograniczenia prędkości. Polecamy policji tych mistrzów do powiększenia budżetu między innymi na wyposażenie jednostki w sprzęty np. radiowozy.
(2020.01.23)

info

0  
  0
@Ploterek - Do interwencji ? Jak się coś wydarzy to zanim oni ją zwodują i dotrą na miejsce to już dawno wszyscy utoną. Do interwencji to powinna być łódź, którą można szybko przewieźć z miejsca na miejsce, a nie taki kolos. Ile to spali ? Gdzie to wodować ? Czym transportować ? Takiego RIB'a to w kilku chłopa przeniesiesz sam i zwodujesz. ..
Anonimek1 (2020.01.23)